1 / 12
JUNGSON HDCD CD
370 €
25.05.2022 00:12

Гостивар / Гостивар

JUNGSON HDCD CD vrven CD player, Ezoterija,balansirani analogni izlezi,
Originalen Dalecinski, kompletno ispraven i socuvan
Cena 370 evra

Vrven zvuk!

Kontakt: tel. 075-28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Gigi
Потврден огласувач
075286028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам