1 / 5
Se prodava plac na patot za Krusino
1 €
12.01.2023 23:55

Кичево

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na patot za Krusino,so povrsina od 1000m2, plateni komunali za deloven prostor + sprat i potkrovje. So moznost za gradba na uste eden sprat.
Kontakt Vlatko: 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA PLAC ZA ZGRADA

1 €

Plac na raskrsnica za s.Osoj i s.Rastani

85 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам