1 / 12
Bmw x6
1 €
Цената не е фиксна
Денес 04:28

Битола / Битола

Марка:

BMW

Модел:

X 6

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODAVAM BMW X6 X-Drive 3.0d VO ODLICNA SOSTOJBA
-REALNI 180 000
-SERVISNA KNISKA
-KUPENO OD PRV SOPSTVENIK
-USTE EDNI KOMPLET ZIMSKI GUMI 20-ki
-SMENATO LANCE
-SMENATO MASLO VO MENJAC
-SMENATO MASLO VO MOTOR I SITE FILTRI
-GARANCIJA NA PREDNICA NAJMALCE 3 GODINI NISTO DA NE SE GIBNI
FULL OPREMA
SONCEV KROV
GARAZIRAN
REGISTRIRAN NA MK DO 05.05.2022

CENA PO DOGOVOR

-mozi zamena za BMW, MERCEDES, AUDI i VW
isklucivo zacuvani vozila
-POVEKE INFORMACI NA TEL.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
071570996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам