Logo

Hidraulika za rampa 24v.1500w

Број на оглас: 2716934 | Објавен на: 10.02.2020, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava hidraulika za rampa od kamion.400evra.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач