1 / 12
NOVA BENCH KLUPA ZA VEZBANJE
6.000 МКД
13.06.2022 12:52

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVA BENCH KLUPA SO PODESUVANJE cena 6000 den, imame i fiksni klupi cena 5000 den.
Tel 071 264 065

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од:

Zvucnici
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам