1 / 2
Se prodava pila za secejne drva dolmark
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2019 20:07

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Dolmark prv sopstvenik pali seci
Treba da se stavi nov list i lanec ostanato e se ok original e
Broj 076387748

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071304630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам