1 / 11
Se prodava PEKARSKI INVENTAR
1 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 19:56

Битола / Битола

Vitrini za pecivo i burek PRODADENI
Duvalka germanska ELOMA
Duvalka samodelska
Plinska pečka
2 frizideri
Toster profesionalen
Laminator za lisnato testo SOTTORIVA
Mikser 50 L - PRODADENO
Ventilator
Rabotni masi
možna e zamena za avtomobil

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
077983003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам