1 / 6
Reflektori--American Dj--novi nekoristeni
1.500 МКД
18.06.2022 13:42

Струмица / Струмица

Reflektorite se so edna lamba i svetat extra jako. Svetat zolto-zelenikavo. Cenata e za eden reflektor.

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам