1 / 2
Zaden menuvac i kaseta SRAM
1.500 МКД
10.01.2023 09:09

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam kaseta Sram 1050 11/36 i lanec Sram 1071

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
075443669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам