1 / 2
maski zlaten lanec
1 МКД
Цената е фиксна
04.10.2018 22:53

Делчево / Делчево

Se prodava zlaten lanec 14 karaten, belo i zolto zlato.Lanecot e malku koristeni e vo odlicna sostojbase gleda na slikite.Tezi 55 grama moze proverka vo sekoe vreme.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Златен накит / Ѓердани

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078705881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам