1 / 11
Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica
72.000 €
16.03.2023 18:44

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

86 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja nad Zeleznicka stanica, so povrsina od 86m2 po zgrada i 200 m2 dvorno mesto.
Kukjata e komplet renovirana, bukvalno nova gradba. So prekrasen pogled na gradot i mirno mesto so cist vozduh.
Kontakt tel: 070 318 320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja pod Krusino

1 €

NOVA KUKJA NA 4 KM OD GRADOT VO S. RASTANI

85000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам