1 / 3
Prodavam jakni
2 €
03.11.2021 20:09

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Останато

Големина:

XXL

Боја:

Други

Prodavam bela jakna 1500 den xxl, crna jakna 1500 den xxl, crvena po dogovor xl

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070 360 349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам