1 / 5
TECHNICS DECK RS-BX 646 TOP MODEL. 50 kaseti gratis
4.500 МКД
Цената е фиксна
01.02.2022 16:55

Гостивар / Гостивар

Prodavam dobro socuvan Deck TECHNICS RSBX 646 pretposleden model od Technics pred da se zavrski proizvodstvoto na dekovi.
Gratis 50 kaseti originali makedonski i srpski.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам