hitno baram rabota po moznost kako distributer
По Договор
24.06.2020 08:40

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Маркетинг, Реклама, ПР

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

baram rabota po moznost kako distributer niz cela mk... plata po dogovor ke ve molam seriozen covek sum...

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
076847629
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам