1 / 5
NISSAN PRIMERA 2 SLX VO BESPREKORNA SOSTOJBA
1 €
Цената не е фиксна
20.09.2022 09:50

Струга / Струга

Марка:

Nissan

Модел:

Primera

Година:

1992

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2017

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava NISSAN PRIMERA 2 slx , so realni 182 000 km, so oprema: ABS kochnici, elektrika na site prozori, klima, sonchev krov, a so nego i ushte eden NISSAN za delovi.
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aneta
Потврден огласувач
070916888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам