1 / 3
Atraktiven plac 2200m2 na 50m od Sistina Karposh
450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2023 14:00

Карпош / Скопје

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац на ул.Скупи на 50м од Систина со маркица за деловен објект (Г3 - П+3), плацот е 2200м2.

Број за контакт:
075-539-925

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Иле
Потврден огласувач
075539925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам