1 / 1
кука кај судот во кицево
1 €
09.10.2021 20:09

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

213 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Се продава стара куќа непосредно до судот во Кичево со поглед кон булевар. Со маркица за деловен простор и два спрата. За повеќе информации, тел. 070318320

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuka NA PAT ZA OSOJ

1 €

Nova kukja vo novata nas. zad Vlaznimi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам