1 / 12
Delovi za velosiped
1 МКД
Цената не е фиксна
08.03.2022 22:31

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam
1. glavina za velosiped predna Scott so 32 dupki vo odlicna sostojba..... 800 denari
2.drzac za bidon-sise so podesavanje -350 den (novi)
3.cetki za cistenje lanec-500 den(novi)
4.marami poveke boi cena 300 den
5.klesti za lanec- 600 den
6.torbicinja 300 den 1 parce
7.alat 15 in 1.... 500 den
8.zastita od lanec..... 150 den
9 gumici za racki kocnici 200 den
10.kilometraza 1000 den


poveke info na telefon ili na viber
Moze da se pratat po kargo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Struga13
Потврден огласувач
078833135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам