1 / 2
Bosh pumpa za visok pritisok renault
50 €
12.05.2022 09:05

Македонски Брод

Za renault 1.9 dci do 2003g moze i odelno samo regulatorot za pritisok 50 eu pumpata 60 eu

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

DARKO
Потврден огласувач
071214989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам