1 / 9
TWINS house- KUKA OD 448m2 STROG CENTAR
230.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 12:30

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

112 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

336 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

STROG CENTAR

KUKATA e na dva sprata od koi sekoj ima po 62m2(vkupno 112m2)-stanben prostor.
Dvornoto mesto e 448m2 so se zemjisteto pod kukata.

Kukata se naogja vo samiot centar na gradot odnosno na ul:BORIS KIDRIC.

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам