1 / 9
Kancelariski i skolski matrijali
1 €
20.06.2022 17:18

Кисела Вода / Скопје

Novootvorena knizara nudi celosen asortiman na kancelariski i skolski pribor,lektiri,igrackii pokloni.
Besplatna dostava za firmi.
Plakanje na faktura ili so fiskalna smetka
Naracki i preku FACEBOOK strana NASA KNIZARA
Kontakt 071 367676
Ul.HRISTO TATARCEV 47 V,kuli rasadnik do Eurofarm

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

VELIMIR
Потврден огласувач
070367676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам