1 / 7
DIGITALEN Termometar Toplomer za ...BEBE I VOZRASNI...
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:45

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

- нови не користени
Термометар - топломер за деца и возрасни
Со LCD екран кој прецизно ја прикажува измерената температура.
Лесно за употреба без гнаважи и тортури за вашите деца.
Брзо и едноставно во 60 секунди со прецизност до 0,1 Целзиусов степен.

Звучен сигнал
Со вградена батерија која има долг век на траење и лесно променлива.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава / Можна е замена од:

Reklama5
Потврден огласувач
071296092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам