1 / 1
BATERII KAKO NA SLIKITE
100 МКД
31.01.2019 20:39

Битола / Битола

Prodavam baterii za Alcatel, iphone kineski i siemens od postarite modeli kako na slikite. Javuvajte se kaj Aleksandar na 078-312-189.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078238228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам