1 / 2
Се издава спрат од куќа во близина на маркетот Туш
3.000 МКД
03.09.2019 01:16

Штип / Штип

Квадратура:

100 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издава спрат од куќа со посебен влез во близина на маркетот Туш погоден за 2 до 4 особи.
3000 денари од човек.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
077520111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам