1 / 2
Pumpa za visok pritisok 1.9 dci(reno) RENAULT
50 €
03.06.2023 13:15

Македонски Брод

Ispravna pasuva za 1.5 dci i 1.9 dci. Tel. 071214989. 075378321. 075378321

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

DARKO
Потврден огласувач
071214989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам