1 / 8
се продаваат плетени чаршафи
1.500 МКД
02.06.2022 14:21

Гевгелија / Гевгелија

сепродаваат плетени и везени чаршафи за маса димензии: 2м x 1.4м , 1.6м x 1.2м цена 1.500 денари за парче а другите по договор.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Чаршафи

Се продава од:

liljana
Потврден огласувач
075526051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам