SE IZDAVA STAN POD KIRIJA
250 €
Цената е фиксна
10.02.2020 14:47

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.Rudnicka Kicevo

Se izdava stan pod kirija na prizemje 76m2 na ul.Rudnicka nasproti Hotel Kicevo zaedno so podrum 20m2. Cena 250E

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stan
Потврден огласувач
075223093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам