1 / 5
PASSAT B6 CC PASSAT B5 GOLF 3 4
500 МКД
07.10.2022 10:14

Битола / Битола

golf 3 500 den
golf 4 550 den
golf 5 i 6 - 750 den
passat 5 - 500 den
passat 6- cc- 750 den
PRAKAME PO KARGO
telefon viber 070 533 530
TEL VIBER 070 533 530
telefon viber 070 533 530
TEL VIBER 070 533 530

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070 533_530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам