1 / 1
АТРАКТИВЕН ПЛАЦ-БОГОРОДИЦА
1 €
26.08.2019 13:16

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

6600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО БЛИЗИНА НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН БОГОРОДИЦА -ГРЧКА ГРАНИЦА СО КВАДРАТУРА ОД 6600М2 СО НАМЕНА Б2 -ГОЛЕМИ ТРГОВСКИ ЕДИНИЦИ И КОМПАТИБИЛНИ НАМЕНИ:А2,А3,А4,Б1.ПЛАЦОТ ИЗЛЕГУВА НА АСФАЛТЕН ПАТ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА ИМА СТРУЈА ,ВОДА.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.1754

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075255695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам