Logo

ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром !

Број на оглас: 2736069 | Објавен на: 01.08.2019, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 270 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром-Мичурин. кај Зур. поседува 45 м2, 2 соби. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење. паркинг,греење на парно. нова градба. НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА. балкон. клима. вселив веднаш...

ЦЕНА-270 евра -не е фиксна

шифра 17978


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач