1 / 12
Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi
1 €
Цената не е фиксна
25.09.2022 13:36

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

165

Висина на гума:

50

Дијаметар на гума:

17

Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi.
Za cena i dimenzii na gumite i bandazite na broj
071 338 939.
Ima i povekje vidovi celicni bandazi i toa :
rezervna guma 5x112 vw , audi 15ka i 17ka
5x110 opel 15ki celicni
5x112 vw , audi
5x100 golf 4
5x112 passat 16ki
4x100 opel 14ki
4x108 ford 14ki
5x112 mercedes a klasa 15ki.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

ardi
Потврден огласувач
071338939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам