1 / 6
Harley Davidson V-Rod !!!
18.000 €
20.03.2020 19:03

Охрид / Охрид

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Туринг

Година:

2014

Модел:

V Rod

Километри:

5000

Se prodava Harley Davidson 2012 god so izminati 13000mile. Motorot e vo odlicna sostojba redovno servisiran nov akumulator i novi gum!!Mnogu dodatna oprema !!Cenata e do MK tabli!!!
+1239 316 9204

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
38978280704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам