1 / 5
Citroen C8 2.2
2.900 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 11:07

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C8

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen C8 2.2d 2004g 7sedista so full oprema. Moze i zamena za pomalo vozilo
Podetalni informacii na
077511638 - Aco

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
077511638
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам