1 / 3
Set dijamanski diskovi Germamski Parkside
По Договор
14.11.2020 21:44

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Set didkovi za vodeno i suvo secene na keramika mermer plocli cement i dva univezalni dimenzii 110-115mm.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071738865
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам