1 / 7
Мелница за јаткасти плодови, лев и десен начин на ракување
300 МКД
Цената е фиксна
08.03.2022 05:47

Карпош / Скопје

Продавам една рачна мелница за јаткасти плодови, марка MOULI GRATER, француско производство. Мелницата е многу практична затоа што со неа може да се ракува или со левата рака, или со десната рака. Не е потребно да се фиксира за работната површина. Со едната рака се држи мелницата, а со другата рака се меле. Изработена е од алуминиум.
Повеќе информции на овој линк:
https://en.wikipedia.org/wiki/Mouli_grater
Информации на телефон: 075-560-456.

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Се продава од:

Стан
Потврден огласувач
075560456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам