1 / 5
НАКИТ ОД ОРИГИНАЛЕН ПРВОКЛАСЕН РУСКИ КИЛИБАР
1 МКД
28.06.2022 07:02

Битола / Битола

Килибарот е полускапоцен камен кој практично е природен аналгетик и делува антивоспалително. Килибарот ги активира лековитите процеси и обезбедува заштита од штетни зрачења. Го ублажува стресот, влијае врз намалување на болката, го јакне имунитетот и меморијата.
Штити од зрачењето на компјутерите, мобилните телефони, го поправа расположението и делува како седатив
Килибарниот накит помага и во лекување на ревматизам, артритис, општ замор
1, 2 и 3 – ОГРЛИЦИ ОД ПОРТОКАЛОВ КИЛИБАР
4 – ОГРЛИЦА ОД ЖОЛТ КИЛИБАР СО ФИЛИГРАН ОД СРЕБРО
7 – РАСТЕГЛИВА БЕЛЕГЗИЈА ОД КАФЕАВ КИЛИБАР
8 – КИЛИБАРНИ КОПЧИЊА ЗА МАНЖЕТИ СО СРЕБРО
9 – СРЕБРЕНО ЛАНЧЕ СО ПРИВЕЗОК ОД КИЛИБАР
10 – ПРИВЕЗОК ОД КИЛИБАР СО СВИЛЕН ГАЈТАН
11 – МАСИВЕН ПРИВЕЗОК ОД КИЛИБАР СО СВИЛЕН ГАЈТАН
12 – БРОШ ОД ПОРТОКАЛОВ КИЛИБАР
13 – СРЕБРЕН ПРИВЕЗОК СО УКРАС ОД КИЛИБАР
14 - СРЕБРЕНИ ОБЕТКИ СО ЗЛАТЕН КИЛИБАР

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Разно

Се продава од:

ivanovskavera
Потврден огласувач
075556687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам