1 / 5
VULKANIZER
26.000 МКД
Цената не е фиксна
17.05.2022 13:00

Штип / Штип

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип има потреба од вулканизер на неопределено и полно работно време-со или без работно искуство.Инф.на 070/264-321 или во сервисот на ул.Вељко Влаховиќ бр.2/1 Штип.-Нудиме:добра плата,К-15,бонуси,осигурување и усовршување.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

TTG PitStop
Потврден огласувач
070264321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам