SE IZDAVA SPRAT OD KUKA
1 МКД
Цената не е фиксна
30.06.2021 08:50

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

ivo lola ribar

DE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA GRADOT INF NA TEL 070346688

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од: Претпријатие

dragan
Потврден огласувач
070346688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам