1 / 1
prodavam telefax panasonik 500 denari
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2019 20:57

Карпош / Скопје

se prodava telefax ispraven malku koristen za 500 denari moze da se koristi i kako telefon.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Се продава од:

meho
Потврден огласувач
071390627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам