1 / 3
SE PRODAVA LUSTER-EGLO
2.000 МКД
Цената е фиксна
10.03.2020 19:56

Битола / Битола

Se prodava luster Eglo od katalog2015, poradi promena na mebel ne mi se vklopuva, zacuvan dobro kako nov, se stavat stedlivi led sijalicki, kupen e 6500den,spusten mozi za nad trpezariska masa, broj za kontakt 070 382 007

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072931877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам