1 / 6
VW Passat 2.0 tdi DSG menuvac 170 HP 4x4 svajcarski
10.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.10.2022 11:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

4 zimski gumi
full oprema
tempomat
Борд компјутер
Греачи во Седиштa
Електрика на Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник dvozonska
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон Светла за Магла Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава
Увезена од svajcaria
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

corsa
Потврден огласувач
078445954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам