1 / 10
Transport,prenos,prevoz na motor
2 МКД
Цената не е фиксна
02.03.2023 22:21

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Transportiranje na motori vo Skopje,niz makedonija I vo drugi drzavi, so kombe
sigurno i brzo..cena po dogovor..

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

slobodan
Потврден огласувач
077946383
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам