1 / 5
Prodavam Limarski alat masini Apkan,Sit masina,Rund
1.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2019 20:47

Гази Баба / Скопје

Prodavam limarski masini:
Apkan 2m so teg precizen odlicno funkcionira.
Rund 1m za vitkanje kjunci luli i drugi cevkasti nameni od lim.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава / Можна е замена од:

Borce
Потврден огласувач
38975308588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам