1 / 2
Se prodava kuka nad kojnik i niva vo rastani
1 €
22.04.2019 12:41

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ilija Klimkarov br 1

Se prodava kuka na dva sprata nad kojnik cena po dogovor isto imame i niva za prodavanje vo Rastanski grobista 4000m2 cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Sime
Потврден огласувач
078211006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам