1 / 5
Трпезариски маси
По Договор
02.09.2022 16:36

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Трпезариски маси од стакло 12мм
( калено) поставени на метални ногари со механизам за пуштање .


Информации на тел 075 633 882

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава / Можна е замена од:

EURO KREATIVA INZINERING
Потврден огласувач
075633882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам