1 / 6
Drveni prozori mn evtino
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2019 15:20

Куманово / Куманово

Se prodavaat 8 prozora i 1 loga od drvo vo mnogu extra sostojba socuvani i smeneti radi renoviranje cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Bmw
Потврден огласувач
077921011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам