1 / 5
ELARI CardPhone
20 €
Цената е фиксна
19.03.2022 13:44

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

ELARI

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

ELARI CardPhone

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076650000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам