1 / 5
Kantirka "SINGER"
190 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.06.2022 20:21

Куманово / Куманово

Se prodava kantirka "SINGER" so konec 40/3 i 60/3
So nea moze da se sie sekakva koza..cevli,rakavici,tasni...
PS: Dajte ponuda...

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Sale
Kumanovo
Потврден огласувач
070811812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам