1 / 3
кука
1 €
Цената не е фиксна
18.06.2019 23:41

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Богдан Каракостев 15

ИТНО Се продава веднаш вселива куќа,100 квадрати +20 квадрати дворно место +гаража цена по договор Контакт тел.076/407- 802 и 078/368 -727 од 08 до 20ч.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

стојанче пановски
Потврден огласувач
076407802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам