1 / 4
Mercedes Actros 1844 1846 1848 2544 2546 2548
15 €
Цената не е фиксна
23.12.2021 11:31

Скопје Центар / Скопје

Купувам мерцедес actros MP1/MP2/MP3 влекачи и хенгери 1997 г. до 2014г.
Купувам мерцедес от 1982г. до 2000г.

Моля изпратете снимки и информация на имейла или се свържете с телефона който е посочен в обявата.
Имейл: Aldoraeood@gmail. com

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

aya asd
Потврден огласувач
+359899960445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам